Střední hotelová škola, s.r.o. Kladno

Naši školu najdete v historickém centru Kladna na Floriánském náměstí.

Virtuální galerie: Učebna výpočetní techniky

Virtuální galerie: Učebna pivnice

Virtuální galerie: Učebna kuchyně

Virtuální galerie: Multimediální učebna

Virtuální galerie: Exteriér

Baví tě cestování, létání, průvodcovství, nebo gastronomie? Připravujeme absolventy v oborech hotelnictví a turismus a stevard/stevardka. Využíváme metodu CLIL – aplikování cizího jazyka ve výuce vyučovacích předmětů. Projekt ECDL – možnost získání mezinárodního certifikátu počítačové gramotnosti. Odborné kurzy – barmanský, sommelierský, studené kuchyně, vyřezávání ovoce a další. Zvláštní péče pro žáky se specifickými poruchami učení (SPU). Certifikace Europass – evropský soubor dokladů o vzdělání držitele.

Floriánské náměstí 350, 272 01 Kladno

www.shskladno.cz