Zš Dolákova Praha 8

Škola poskytuje vzdělání podle školního vzdělávacího programu „Tvořivá škola – základ života“

Virtuální galerie: Učebna výpočetní techniky

Virtuální galerie: Třída 1.B s interaktivní tabulí

Virtuální galerie: Školní knihovna a studijní centrum

Virtuální galerie: Školní družina

Virtuální galerie: Interaktivní učebna

Virtuální galerie: Exteriér

Jsme školou rodinného typu, preferujeme individuální přístup k žákům, aktivní a tvořivé vyučování a zdravý životní styl. Naše škola může nabídnout vyučování v odborných učebnách s víceúčelovým a funkčním zařízením - interaktivní tabule, PC učebna, multimediální učebna, studovna s připojením na internet, výtvarná dílna s keramickou pecí, rozsáhlý sportovní areál, atd. Školní družina pro žáky 1. – 5. ročníku, množství volnočasových aktivit v rámci školního klubu.

Dolákova 3/598, Praha 8, 18100

www.dolakova.cz