ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Praha 6 - Ruzyně

Virtuální galerie: ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Praha 6 - Ruzyně

Komplex školských zařízení – plně organizovaná ZŠ T. G. Masaryka v Ruzyni, dvoutřídní MŠ Stochovská v ruzyňském areálu, odloučené pracoviště ZŠ Bělohorská 174 s pěti postupnými ročníky prvního stupně, dvoutřídní MŠ Bělohorská a čtyřtřídní MŠ Za Oborou. Základní školy jsou od sebe vzdáleny 3,5 km. Všechny objekty ZŠ TGM jsou po celkové rekonstrukci. Součástí ZŠ TGM je rozsáhlá zahrada s vybudovaným sportovním zázemím, sloužícím všem dětem i dospělým ze širokého okolí. Škola není specificky zaměřena, žáci jsou zde vzděláváni podle vlastního vzdělávacího programu "Učíme se spolu pro život."

Nám. Českého povstání 6, 161 00, Praha 6 - Ruzyně

zstgmruzyne.cz