Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mš Dubá

Mateřská škola leží v obci Dubá u České Lípy.Byla otevřena 11.10.1980 Leží v klidné části města,obklopena krásnou přírodou chráněné krajinné oblasti Kokořínska,kterou využíváme při vycházkách po okolí a k poznávání přírodního ekosystému.

Virtuální galerie: Třída Berušky


Virtuální galerie: Třída Sluníčka


Virtuální galerie: Třída Motýlci


Virtuální galerie: Zahrada


Mateřská škola leží v obci Dubá u České Lípy.Byla otevřena 11.10.1980 Leží v klidné části města,obklopena krásnou přírodou chráněné krajinné oblasti Kokořínska,kterou využíváme při vycházkách po okolí a k poznávání přírodního ekosystému. Tato divoká a zajímavá krajina nazývaná Dubské Švýcarsko, bývá také nazývána Máchovým krajem. Je to turisticky vyhledávaná oblast,nedotčená průmyslem, i v minulosti se zde soustředila práce pouze v oblasti zemědělství. Nachází se zde množství turisticky značených cest, stezek a cyklostezek. Jedním ze stěžejních míst v okolí je Nedvězí, ze kterého za jasného počasí shlédnete celou jednu třetinu Čech. V okolí se nachází několik zámků (Nový Berštejn, Liběchov), hradů(Houska, Bezděz,Kokořín) i hradních zřícenin(Starý Berštejn, Čap, Jestřebí). Hrad Houska je svojí historií i pověstí, že je zde „Brána do pekla“ určitě lákavým cílem pro návštěvu. Traduje se i pověst o tom, že je tento hrad propojen s hradem Bezděz.

Adresa:

LUČNÍ 28, DUBÁ PSČ 471 41

Web školy:

www.materskaskoladuba.estranky.cz

Email:

ms_duba@seznam.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce