Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem

Naše čtyřtřídní Mateřská škola Kameňáček je umístěna v typizovaném objektu se zahradou, na okraji sídliště Kamenný vrch. Objekt se skládá ze dvou pavilonů a z hospodářské budovy.

Virtuální galerie: Zahrada


Virtuální galerie: Dráčci


Virtuální galerie: Zajíčci


Virtuální galerie: Kytičky


Virtuální galerie: Včeličky


Naše čtyřtřídní Mateřská škola Kameňáček je umístěna v typizovaném objektu se zahradou, na okraji sídliště Kamenný vrch. Objekt se skládá ze dvou pavilonů a z hospodářské budovy. V hospodářské budově je ředitelna, kuchyně ŠJ a různé z hlediska provozu důležité místnosti. Pavilony A a B, které mateřská škola využívá jsou dvoupodlažní. V každém podlaží máme pro děti šatnu, umyvárnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, třídu a  hernu. Na každé třídě je kuchyňka, která slouží k výdeji jídla.K mateřské škole patří prostorná oplocená školní zahrada, která je nově  vybavena  herními prvky - pružinovými houpadly, pohyblivou lávkou, prolézačkou, věžičkami se skluzavkou, basketbalovými koši, tabulí na kreslení a pískovišti. Zahrada tak poskytuje dostatek příležitostí k různorodému spontánnímu pohybu dětí. MŠ je zaměřena  především na všesranný rozvoj dítěte s využitím prvků ZMŠ(podpora zdraví v MŠ). Nabízíme výuku angličtiny s rodilým mluvčím pro všechny děti, keramiku, pohybové aktivity a spoustu dalších aktivit vztahujících se ke vzdělávacímu obsahu školního vzdělávacího programu. Třídy v  celé mateřské škole jsou věkově homogení (smíšené).

Adresa:

Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem, Kamenná 1430/1, příspěvková organizace

Web školy:

www.volny.cz/ms_kamenacek

Email:

ms_kamenacek@volny.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce