Mateřská škola Lužec nad Vltavou

Mateřská škola Lužec nad Vltavou je trojtřídní škola s kapacitou 80 dětí a plní funkci spádové mateřské školy pro obec Lužec nad Vltavou a okolní obce. Zřizovatelem je Obec Lužec nad Vltavou. Budova je jednopatrová s vlastní školní jídelnou. Obklopená je rozsáhlou školní zahradou, která je dostatečně vybavena dětským sportovním zařízením, pískovištěm, altánem se zahradním nábytkem, zahradními domečky a malými pěstitelskými koutky. Zahrada umožňuje dětem dostatečné pohybové vyžití při pobytu venku a prostor ke vzdělávacím činnostem a pobybovým aktivitám prováděných venku, hlavně v letních měsících.

Virtuální galerie: Mateřská škola Lužec nad Vltavou

9. května 97, 277 06 Lužec nad Vltavou

msluzec.estranky.cz

ms.luzec@seznam.cz