ZŠ Edisonova Teplice

Žáci se učí podle vzdělávacího programu Vzdělání pro život. Škola má od 4.ročníku sportovní třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy ( chlapci - kopaná, dívky - míčové hry, basketbal).Škola má dobré materiální zázemí nejen pro sport (bazén, tělocvičny a venkovní sportoviště), ale i pro standardní výuku (odborné učebny, učebny s interaktivními tabulemi, počítačové učebny). Žáci mohou svůj mimoškolní čas trávit v mnoha kroužcích, mohou využít moderní knihovnu - studovnu. Na škole pracují 4 oddělení školní družiny. Na 1.stupni si děti chodí o přestávkách hrát do hracích koutků. Mezi nabízené služby patří školní stravování v nově zařízené školní jídelně.

Virtuální galerie: Třída

Virtuální galerie: Počítačová učebna