O společnosti

Kdo jsme:
Prestige Photo s.r.o. byla založena v roce 2002. Od vzniku firmy je její hlavní podnikatelskou aktivitou speciálně reportážní, průmyslová a technická fotografie. Pro fotoamatéry zajišťujeme zpracování zakázek (digitální cestou). Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby pro účely Vaší firmy nebo spolupráci při pořádání různých akcí.

Vývoj a kvalita produktů:
Naše vývojové centrum zaručuje inovaci stávajících výrobků a produktů. Kvalita výrobků je garantována výrobou na nových digitálních zařízeních a za použití prvotřídních elektronických komponentů a nejnovějších systémů. Přispívá k ní také dohled kvalifikovaných pracovníků a následná kontrola. Všechny vlastní produkty jsou vyráběny v souladu se stávajícími předpisy a nařízeními českými popř. i mezinárodními.

Distribuce a vlastní výroba:
Vycházíme vstříc zákazníkům i z širokého okolí. Firma vyvíjí distribuční síť po celé České republice, a také v dalších evropských zemích. Prodejci mohou být pověřeni k prodeji našich produktů v závislosti na stanovených smluvních podmínkách s naší firmou. Zákazníci nás také můžou navštívit v našem sídle firmy kde je zajištěn prodej vlastních produktů a prezentace výrobků optické reklamy.

Jsme výrobci optické reklamy:

Optická reklama je založena na principu lentikulární technologie, kde cílený efekt vzniká přechodem zakódovaného obrazu přes lentikulární fólii.
Jedná se o speciálně konstruované obrazy, které se pohybují, mění design nebo vyvolávají dojem hloubky tak, aby zaujaly pozornost a vyvolaly aktivní vizuální zájem.
K pozorování není potřeba žádné technické zařízení ani elektrická energie, k vnímání příslušného efektu stačí jen změnit úhel pohledu.