Zš Glowackého, Praha 8

Škola je plně organizovaná s prvním i druhým stupněm. Součástí školy je i školní druţina. Vzhledem k vybavení a personálním předpokladům je od roku 2001-2002 školou s rozšířenou výuku informatiky a výpočetní techniky. V současné chvíli školu navštěvuje 335 ţáků, v jednotlivých ročnících jsou převáţně dvě paralelní třídy. Část školy je pronajata soukromé škole Trivis. Škola se nachází se v klidném prostředí na okraji bohnického sídliště. Zčásti je obklopena řadovými rodinnými domy. Její rozsáhlý areál je plný zeleně. Dostupnost školy je po vybudování metra do Kobylis velmi dobrá a z této stanice je moţné se do školy dostat do deseti minut.

Virtuální galerie: Školní jídelna

Virtuální galerie: PC učebna