Mš Otvice

Virtuální galerie: Koupelna

Virtuální galerie: Jídelna

Virtuální galerie: Třída

Mateřská škola v Otvicích vznikla v roce 1966 jako zařízení MŠ s jeslemi. V roce 1986 pro pokles dětí vznikla jednotřídní MŠ s kapacitou 25 dětí ve věku 2 až 7 let. Od roku 1996 do roku 2002 proběhla její celková rekonstrukce. Prostory jsou přehledné a umožňují plné využití pro činnosti a hry dětí. Ke škole patří rozlehlá zahrada, kde máme domeček, pískoviště, houpadla, průlezku a další vybavení. Škola byla zařízena novým nábytkem do třídy, herny, ložnice i jídelny. Děti mají dostatek pomůcek i hraček ke svému zdravému vývoji. Od 1.1.2003 je mateřská škola součástí právního subjektu s názvem Mateřská škola Jirkov. V současné době pracují ve škole 2 pedagogické pracovnice, 1 uklízečka, 1 kuchařka.

Obecní 17, 431 11 Jirkov

msjirkov.cz/msuberusek