Mš Tylova, Litvínov

Proč si vybrat naší MŠ? Celé sídliště, ve kterém je i naše MŠ, se nazývá Pod Lesem a spontánně tak vznikl i název MŠ „Školka Pod Lesem“. Rozhodly jsme se tento název používat i nadále, protože je v celém městě znám. Naše MŠ je 4třídní a sídlí v patrové panelové budově uprostřed sídliště. Byla vybudována před 30 lety. Nedávno byla celá moderně rekonstruována a opravena a dostala krásný nový zelený „kabát“. Také interiéry pro děti byly vybaveny moderním nábytkem speciálně určeným pro vybavení mateřských škol. Děti mají volný přístup k hračkám a třídy jsou velmi vkusně a účelně vybaveny pro práci s dětmi. Na co klademe velký důraz? Na komplexní rozvoj řeči a správnou výslovnost. Preventivní logopedická péče je prováděna se všemi dětmi v MŠ, které to potřebují. Do této péče zapojujeme i rodiče. Naší snahou je, aby děti při odchodu do ZŠ měly správnou výslovnost.

Virtuální galerie: Umývárna

Virtuální galerie: Třída Zajíčci