Mš Tuchlovice

Virtuální galerie: Sluníčka

Virtuální galerie: Žirafky

Virtuální galerie: Toalety Žirafky

Mateřská škola je pavilónového typu , má 4 třídy s celkovou kapacitou 110 dětí. Nachází se v klidném prostředí na okraji obce. Je obklopena krásnou velkou zahradou, sousedí se základní školou.Třídy jsou velké, prostorné, nově vybavené. MŠ má nově vybavenou školní kuchyň a samostatnou jídelnu.Snažíme se o vytvoření příjemné rodinné atmosféry mezi všemi zaměstnanci a dětmi.Společnými silami chceme docílit, aby děti chodily do školky s radostí a očekáváním, co jim nový den přinese a rodičům dát jistotu, že je o jejich děti kvalitně a s láskou postaráno.

Školní 578, 273 02 Tuchlovice

skolkatuchlovice.cz