Mš Sluníčko, Litvínov - Janov

Virtuální galerie: Kamarádi

Virtuální galerie: Ferdíci

Virtuální galerie: Berušky

Škola je umístěna v typizované panelové zástavbě z roku 1981. Je čtyřtřídní, pavilónová MŠ s kapacitou 105 zapsaných dětí. Tři oddělení mateřské školy jsou heterogenní a jedna speciální třída s upraveným vzdělávacím programem pro děti s vadami řeči. Dostatečně velké prostory tříd umožňují vytvoření pracovních center i míst pro odpočinek. Zahrada mateřské školy je dostatečně velká, vybavena průlezkami, pískovištěm a přenosným nářadím, náčiním a hračkami pro hry a činnosti dětí při pobytu na zahradě. Velmi často využíváme přilehlého hřiště ZŠ. Svahy, které oddělují jednotlivá hřiště, v zimních měsících využíváme pro klouzání a bobování.Mateřskou školu navštěvují děti od 3 do 6 let a většina bydlí v janovském sídlišti.Všechny pedagogické pracovnice jsou plně kvalifikované a zkušené.

Litvínov – Janov, Školská 104

www.zsjanov.cz/mateske-skoly/slunicko/