Mš Chlum u Křemže

Naše malá školka se nachází na návsi v obci Chlum. Je součástí právního subjektu Základní školy v Křemži. Její provoz byl zahájen v r. 1977. Jsme dvoutřídní MŠ s celodenním provozem. Navštěvují nás děti ve věku od 3 – 7 let. Kapacita MŠ je 40 dětí . Větší počet není možný, vzhledem k malým prostorám objektu. Od doby vzniku byla budova výrazně renovována a tak zde vznikly nové prostory. Nová třída, šatna a umývárny provzdušnily stísněné prostory malé školičky. Má však stále útulný charakter a těšíme se stále domácímu prostředí.

Virtuální galerie: 2. třída

Virtuální galerie: 1. třída