Zš TGM Písek

Základní škola je úplná s devíti postupnými ročníky, zabezpečující vzdělávání podle vzdělávacího programu základní škola, základní škola s rozšířeným vyučováním tělesné výchovy. V 1. a 6. ročníku podle školního vzdělávacího programu „Chceme a dokážeme“. Uvedený program navazuje na ŠVP 3. MŠ „Jsem človíček šikovný a samostatný“ a ŠVP 6. MŠ „Když si hrajeme - učíme se žít.“ Na 1. i 2. stupni ZŠ může být po třech paralelních třídách. Maximální kapacita školy je 840 žáků. Spádová oblast školy je velice široká, navštěvují ji i žáci z okolních obcí. V blízkosti školy je autobusová i vlaková zastávka. Škola je umístěna na levém břehu řeky Otavy. V jejím sousedství se nachází letní kino a park, sportovní areál - tenisové centrum, zimní stadion, plavecký bazén, fotbalový a atletický areál.

Virtuální galerie: Školní jídelna

Virtuální galerie: Učebna I. stupně - jazyková