Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Gymnázium Slovanské náměstí Brno

Na zdejším gymnáziu je dvanáct tříd čtyřletého studia a šest tříd šestiletého studia. Co se týče cizích jazyků, vyučuje se angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a latině.

Virtuální galerie: Vestibul galerie


Virtuální galerie: Vestibul 1. patro


Virtuální galerie: Učebna dějepisu


Virtuální galerie: Studovna


Virtuální galerie: Jídelna


Virtuální galerie: Budova školy


Na zdejším gymnáziu je dvanáct tříd čtyřletého studia a šest tříd šestiletého studia. Co se týče cizích jazyků, vyučuje se angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a latině. Italštině se vyučuje jako volitelnému předmětu. Gymnázium je podle Hospodářských novin (z 15. 4. 2011) spolu s dalšími osmi státními i soukromými gymnázii prestižní školou. Na Gymnáziu Slovanské náměstí existuje čtyřletý obor zaměřený na rozšířenou výuku v anglickém jazyce – třída X, kde jsou některé předměty vyučovány v anglickém jazyce. Plně v anglickém jazyce je vyučována geografie, historie a tělesná výchova, částečně biologie a chemie. V dalších předmětech je používána česká i anglická terminologie, žáci tak mají dvojjazyčné základy i v dalších oborech. Žáci mají dále možnost použít znalost angličtiny nejen ve výuce, ale také v mnoha projektech, jmenujme např. COMENIUS, UNESCO či výměnný pobyt ve škole v Nizozemí, konkrétně v Utrechtu. Běžná praxe je, že někteří žáci stráví půlrok či rok studiem na zahraniční škole, nejčastěji v USA. GSN je školou, která umožňuje svým studentům získat základní orientaci ve stěžejních vědních disciplinách. Současně ale škola dává i možnost získat hlubší přehled v těch oborech, které budou předmětem dalšího studia žáků a na něž se soustřeďuje jejich individuální zájem.

Adresa:

Gymnázium Slovanské náměstí 7, Brno, 61200

Web školy:

www.gymnaslo.cz

Email:

red@gymnaslo.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce