Střední škola služeb a řemesel Stochov

Poloha na rozhraní regionů Kladenska a Rakovnicka a dobré autobusové i vlakové spojení umožňuje nabízet vzdělávání žákům z Kladna, Slaného, Prahy a Rakovníka i žákům z venkovských oblastí těchto regionů. Zájemcům z hůře dopravně dostupných míst škola poskytuje ubytování v Domově mládeže s kapacitou 78 lůžek.

Virtuální galerie: Učebna stolničení

Virtuální galerie: Učebna odborného výcviku kadeřnice

Virtuální galerie: Učebna hotelnictví a turismu

Virtuální galerie: Středisko kosmetických služeb

Virtuální galerie: Operátor skladování

Virtuální galerie: Klempířská dílna

Virtuální galerie: Cvičné kuchyňky

V roce 2007 bylo na naší škole Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů ČR zřízeno Oblastní centrum klempířů. Součástí Centra je i moderní odborná učebna vybavená mimo jiné modely střech sloužící pro vlastní výuku.

J.Šípka 187, Stochov, 273 03

www.sousto.cz