Zš Kladno Velvarská

Zš Hnidousy sídlí v okrajové části Kladna v blízkosti lesa a střediska ekologické výchovy Čabárna. Z centra města je snadno dostupná MHD.

Virtuální galerie: Multimediální učebna

Virtuální galerie: Exteriér

Virtuální galerie: 6. třída

Virtuální galerie: 2. třída

Virtuální galerie: 1. třída

Budova slouží svému účelu od roku 1902, v pozdějších letech byla dále přistavována. Učitelé v méně početných třídách mohou zajistit individuální přístup ke každému z dětí. Po vybudování multimediální učebny s interaktivní tabulí je cílem v blízké budoucnosti zřídit další multimediální učebnu.

Velvarská 1206, Kladno – Švermov, 273 09

www.zshnidousy.cz