Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mš Motýlek, Liberec

Mateřská škola "Motýlek" je sedmitřídní mateřskou školou se školní jídelnou. Dvě speciální třídy jsou zaměřeny na logopedickou péči.

Virtuální galerie: Chodba


Virtuální galerie: Umývárna


Virtuální galerie: Učebna 3


Virtuální galerie: Učebna 2


Virtuální galerie: Učebna 1


Virtuální galerie: Zahrada


Mateřská škola "Motýlek" je sedmitřídní mateřskou školou se školní jídelnou. Dvě speciální třídy jsou zaměřeny na logopedickou péči. Škola je umístěna ve třech dvoupodlažních pavilonech, jedním přízemním a pavilonem hospodářským.V každém pavilonu jsou dvě třídy. Každé slouží velká učebna a herna, kam se k odpolednímu spánku rozkládají lehátka, dále šatna, umývárna a WC. Jídlo uvařené v hlavní kuchyni se dávkuje v přilehlých kuchyňkách. Hlavní kuchyně je v hospodářské budově, kde je veškeré potřebné zázemí sloužící provozu mateřské školy, včetně prádelny a skladů. V této budově je i kancelář ředitelky školy a vedoucí školní jídelny. Pavilony jsou propojeny chodbou, kterou využíváme k některým aktivitám (práce s keramickou, cvičení apod.). Budova školy stojí uprostřed zahrady plné zeleně. Jsou zde pískoviště, prolézačky, lavičky i domečky . Vše pro příjemný pobyt dětí. Třídy jsou pojmenovány podle barev motýlků. (Zeleňásci, Bělásci, Žluťásci, Modrásci)

Adresa:

Broumovská 840/7, Liberec 6 460 01

Web školy:

www.ms-motylek.eu

Email:

ms.motylek@volny.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce