Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Gymnázium, Brno, Elgartova 3

Gymnázium Elgartova je státní střední škola s dlouhou tradicí. Byla založena v roce 1919. Gymnázium se nachází v klidné části Brna nedaleko husovického kostela. Jsme čtyřletá všeobecně zaměřená škola, připravující studenty především k vysokoškolskému studiu. Úspěšnost absolventů při přijímacím řízení na vysoké školy je stabilně nadprůměrná.

Virtuální galerie: Jídelna


Virtuální galerie: Učebna chemie


Virtuální galerie: Modrá třída


Virtuální galerie: Posluchárna


Virtuální galerie: Vestibul


Virtuální galerie: Před školou


Gymnázium Elgartova je státní střední škola s dlouhou tradicí. Byla založena v roce 1919. Gymnázium se nachází v klidné části Brna nedaleko husovického kostela. Jsme čtyřletá všeobecně zaměřená škola, připravující studenty především k vysokoškolskému studiu. Úspěšnost absolventů při přijímacím řízení na vysoké školy je stabilně nadprůměrná. Gymnázium má kapacitu 360 žáků ve 12 třídách, což umožňuje, aby zde vládla rodinná atmosféra mezi žáky a pedagogy. Takřka všichni se známe navzájem osobně. Myslíme i na naše handicapované žáky, máme zařízení i pro vozíčkáře. Profesorský sbor je přiměřeně mladý, plně aprobovaný. Dokážeme pružně reagovat na současné trendy ve vzdělávání a vědě. Jsme partnerskou školou Masarykovy univerzity. Naši studenti se zúčastňují studijních pobytů na středních školách v Evropě i v zámoří.

Adresa:

Gymnázium, Brno, Elgartova 3 Elgartova 3, 614 00 BRNO Czech Republic

Web školy:

www.gymelg.cz

Email:

office(zavinac)gymelg.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce