Základní škola a Mateřská škola Žalany

Základní škola a Mateřská škola Žalany leží v krásné krajině Českého středohoří v okrese Teplice. Je spádovou základní školou vesnického typu, která poskytuje vzdělání pro žáky od 1. do 9.ročníku. Součástí základní školy je i mateřská škola, školní družina a školní jídelna. Škola disponuje velkou tělocvičnou, bazénem a rozsáhlým školním pozemkem včetně hřišť. Nadstandardně škola vyučuje cizí jazyk, angličtinu, již od prvního ročníku, druhý cizí jazyk pak od 8. ročníku, zajímavý je i výběr volitelných předmětů, které jsou nabízeny od 6.ročníku.

Virtuální galerie: Mš

Virtuální galerie: Jídelna