Základní škola a mateřská škola Aš

Virtuální galerie: 16

Virtuální galerie: 27

Virtuální galerie: 28

Virtuální galerie: 14

Již třetím rokem učíme podle námi vytvořeného školního vzdělávacího programu a ověřujeme si cíle, které jsme si tímto programem stanovili, tzn. odbourání tzv. biflování pojmů či historických dat a naopak přinést žákům dovednost naučit se zá- kladní informace a z těchto pak odvozovat poznatky další, složi- tější, umět si informace vyhledat v encyklopediích, na internetu a touto dovedností si upevňovat a dále rozvíjet i své sebevědomí. V popředí našeho zájmu samozřejmě také zůstává dnes nezbytná jazyková vybavenost - schopnost žáků komunikovat jak v mateř- ském, tak i v alespoň jednom cizím jazyce.

Okružní 57, okr. Cheb

www.zsmsok.cz