Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mš Jana Opletala, České Budějovice

Naší mateřskou školu najdete uprostřed sídliště Šumava.Komplex budov tvoří šest pavilonů se sedmi třídami. Budova školy je obklopena prostornou a udržovanou zahradou s pískovišti, novými dřevěnými průlezkami a dopravním hřištěm.

Virtuální galerie: Ložnice


Virtuální galerie: Umývárna


Virtuální galerie: Chodba


Virtuální galerie: Třída 7


Virtuální galerie: Třída 3


Virtuální galerie: Exteriér 3


Virtuální galerie: Exteriér 2


Virtuální galerie: Exteriér


Virtuální galerie: kuchyně

Virtuální prohlídka kuchyně

Naší mateřskou školu najdete uprostřed sídliště Šumava. Je dobře dostupná z širokého okolí pro dobré spojení MHD - zastávky jsou přímo u školy. Komplex budov tvoří šest pavilonů se sedmi třídami. Budova školy je obklopena prostornou a udržovanou zahradou s pískovišti, novými dřevěnými průlezkami a dopravním hřištěm. Škola byla otevřena v roce 1976, proto dochází k postupné obnově materiální základny školy - byl již zrekonstuován celý hospodářský pavilon ( tj. kuchyně a prádelna ) a postupně se rekonstruují i třídy. Koncepce školy je zaměřena na vytváření podmínek pro rozvoj osobnosti a lidské jedinečnosti každého dítěte v souladu s obecně uznávanými životními a mravními hodnotami. Pracujeme podle školního vzdělávacího programu s názvem KAMARÁD. Cílem tohoto programu je vést děti k ohleduplnosti, kamarádství, toleranci a respektování druhé osobnosti. Velký důraz je kladen na rozvoj prosociálního chování, na rozvoj komunikačních schopností a na výchovu ke zdraví a zdravému životnímu stylu.

Adresa:

Jana Opletala 22, České Budějovice,

Web školy:

www.msopletala.cz

Email:

reditelna@msopletala.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce