Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059

Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059 sdružuje Mateřskou školu se třemi odloučenými pracovišti, Základní školu, školní družinu a školní jídelnu pracující ve čtyřech zařízeních

Virtuální galerie: šatna

virtuální prohlídka šatny

Virtuální galerie: tělocvična

virtuální prohlídka tělocvičny

Virtuální galerie: třída

virtuální prohlídka třídy

Virtuální galerie: jídelna

virtuální prohlídka jídelny

Virtuální galerie: I. třída

virtuální prohlídka I. třídy

Virtuální galerie: počítačová učebna

virtuální prohlídka počítačové učebny

Budova školy je čtyřpodlažní, rozčleněná na čtyři pavilony. Při současném počtu žáků je škola zcela naplněná, bez možnosti zřízení dalších pracovišť, například školního klubu. Celkem je na škole 37 učeben, z toho 2 multimediální učebny s interaktivními tabulemi, multimediální učebna Fyziky, dále dvě tělocvičny, školní kuchyňka, dílny a učebna náprav poruch učení vybavená počítačem a programem DYSCOM. Třídy jsou dostatečně velké, světlé, se vkusnou a nápaditou výzdobou. Také společné prostory školy v posledním roce rozkvetly pestrou výzdobou, žákovskými pracemi, zveřejňováním projektů, výsledků soutěží, apod. O přestávkách mohou žáci využívat prostory školy, odpočinkové kouty na chodbách, využívat nápojové automaty pro teplé a studené nápoje. Žáci ze spodního podlaží /suterénu/ mohou trávit přestávky na školní zahradě či hřišti - mají východy ze tříd přímo do těchto míst, v době velkého tepla i ostatní žáci.

Ruská 2059, 436 01 Litvínov 1

www.zsruska.cz