Zš Nad Vodovodem, Praha 10 Malešice

Naši školu najdete jen několik metrů od rušné Počernické ulice (velmi dobrá dopravní dostupnost) a přitom krásně umístěnou v klidné části Malešic. Přímo na naše školní hřiště navazuje zeleň Malešického parku.

Virtuální galerie: Školní hřiště

Virtuální galerie: Před školou

Virtuální galerie: Výtvarná třída

Virtuální galerie: Vstupní hala

Virtuální galerie: Učebna I. stupně

Virtuální galerie: Školní družina

Budovu školy postupně rekonstruujeme (výměna oken, malby tříd i chodeb). Zvenku je naše škola příjemně vesele natřena a uvnitř se všichni snažíme, aby i atmosféra byla stejná a škola byla příjemným prostředím pro naše žáky.Dvakrát jsme získali titul Nejúspěšnější ZŠ Prahy 10 v obvodních kolech předmětových soutěží a olympiád. Ve 2. a 3. ročníku děti absolvují půlroční plavecký výcvik, v 7. ročníku lyžařský výcvik. Od 3. ročníku se vyučuje anglický jazyk. Pro zájemce je možnost jazykové přípravy od 1. ročníku v rámci nepovinného předmětu anglický jazyk. Od 7. ročníku se vyučuje německý jazyk v rámci dalších volitelných předmětů. Škola spolupracuje s pedagogicko-psychologickou poradnou. Škola má krásný sportovní areál. Žáci 1. stupně mohou navštěvovat 6 oddělení školní družiny, její místnosti jsou pěkně vybavené, aby děti mohly odpočívat, hrát si a provozovat nejrůznější volnočasové aktivity. Žáci mohou odpoledne navštěvovat 17 zájmových kroužků (sportovní, výtvarné, počítačové, hudební, jazykové).

Nad Vodovodem 460, Praha 10 - Malešice, 108 00

www.zsnadvodovodem.cz/