Základní škola Křemže

Virtuální galerie: Chodba

Virtuální galerie: Učebna I. stupeň

Virtuální galerie: Park

Základní škola Křemže je jedenáctitřídní úplná základní škola v Jihočeském kraji na Českokrumlovsku. Jejími součástmi jsou školní družina, školní jídelna a dvě školy mateřské. Kromě mateřských škol se všechny součásti nacházejí v jednom komplexu budov, v klidné části jihočeského městyse s přibližně 2 500 obyvateli. Před školou je upravený park, využívaný školou pro trávení přestávek i výuku pěstitelských prací.

Školní 182, 382 03 Křemže

www.zsmskremze.cz