Mš Přemyslovců, Louny

Koncepce naší mateřské školy je zaměřena na české tradice a kulturu našeho národa. Poznávání historie i současnosti rodného města Loun a jeho okolí. Na lásku k přírodě, životního prostředí a ohleduplnost k sobě samému i k druhým.

Virtuální galerie: Schodiště

Virtuální galerie: 4 třída

Virtuální galerie: 3 třída

Virtuální galerie: 2 třída

Virtuální galerie: 1 třída

Mateřská škola byla pro děti otevřena v září roku 1974. Je pavilónového typu kde ve dvou jednoposchoďových budovách se nachází čtyři třídy a ve třetí budově je hospodářské zázemí školy. Budova školy se nachází v okrajové části města, stranou silného dopravního ruchu a je obklopena výstavbou panelových domů. Její poloha poskytuje škole úzké spojení z volnou přírodou.

Přemyslovců 2205, 440 01 Louny

www.msprem.cz