Základní škola Plynárenská, Teplice

Základní škola s rozšířenou výukou informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953 je zřízení obcí Teplice a má formu příspěvkové organizace.

Virtuální galerie: Školní jídelna

Virtuální galerie: Školní hřiště

Virtuální galerie: Učebna přírodopisu

Virtuální galerie: Učebna chemie

Virtuální galerie: Počítačová učebna

Virtuální galerie: Družina

# Od 1.třídy se žáci vyučují  v e vzdělávacím programu: "Škola nás baví", od 6.tř.se žáci mohou přihlásit do třídy s rozšířenou výukou informatiky. V roce 2007 město Teplice zrekonstruovalo školní sportoviště. Na škole je do všech tříd a místností rozveden intranet. Žáci se převážně učí v odborných pracovnách pomocí interaktivních tabulí, počítačů a data projektorů. Žákům jsou  nabízeny služby: pobyt ve školní družině, stravování ve školní jídelně a mimoškolní činnost v podobě kroužků a doučování.

ZŠ Teplice, Plynárenská Plynárenská 2953/6, 415 01 Teplice

www.zsprosetice.cz