Zš Bělohorská

Virtuální galerie: Vstupní hala zš

Virtuální galerie: Před školou zš

Virtuální galerie: Kmenová třída s počítačem zš

Virtuální galerie: Jídelna zš

Virtuální galerie: Chodba zš

Virtuální galerie: Hřiště mš

Virtuální galerie: Horní třída mš

Virtuální galerie: Dolní třída mš

Odloučené pracoviště ZŠ Bělohorská 174 je školou rodinného typu pouze s prvním stupněm.V současné době vzdělává asi 110 žáků podle alternativního programu Začít spolu. Škola prošla finančně velmi nákladnou celkovou rekonstrukcí.Byla zde vybudována nová školní jídelna a zcela nová mateřská škola/nahradila nevyhovující areál MŠ v nedalekém parku/.Škola nemá tělocvičnu, žáci využívají halu v ZŠ TGM.

Bělohorská 162/174, 169 00 Praha-Břevnov

www.zstgmruzyne.cz