Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mateřská škola Duchcov

Mateřská škola byla založena v roce 1945 zrušením hostince „Střelnice“.Škola je situována do středu města v sousedství parku a rybníku Barbora.

Virtuální galerie: Umývárna


Virtuální galerie: Třída Sluníčka


Virtuální galerie: Třída Berušky


Virtuální galerie: Šatna


Virtuální galerie: Schodiště


Virtuální galerie: Jídelna


Zřizovatelem mateřské školy je město Duchcov.Mateřská škola byla založena v roce 1945 zrušením hostince „Střelnice“.Škola je situována do středu města v sousedství parku a rybníku Barbora. V letech 1981-83 byla rekonstruována. Od 1.1.2003 je mateřská škola příspěvkovou organizací a právním subjektem.Kapacita MŠ je 50 dětí, rozdělených do dvou smíšených tříd.: „Berušky“ a „Sluníčka“. V současné době postupně probíhají úpravy a vybavení školy novým zařízením a dětským nábytkem, vyhovujícím potřebám dětí a školy. Součástí školy je zahrada,kterou je třeba vybavit herními prvky pro hry dětí. Cílem našeho ŠVP je radostné soužití dětí ve skupině,rozvíjení individuálních schopností a potřeb dětí,osobnosti dítěte.Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu,podporujeme a rozvíjíme samostatnost dítěte.

Adresa:

Tyršova 310/2, 419 01 Duchcov

Web školy:

www.mstyrsova.estranky.cz

Email:

ms.tyrsova@tiscali.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce