Mateřská škola Duchcov

Virtuální galerie: Šatna

Virtuální galerie: Schodiště

Virtuální galerie: Jídelna

Zřizovatelem mateřské školy je město Duchcov.Mateřská škola byla založena v roce 1945 zrušením hostince „Střelnice“.Škola je situována do středu města v sousedství parku a rybníku Barbora. V letech 1981-83 byla rekonstruována. Od 1.1.2003 je mateřská škola příspěvkovou organizací a právním subjektem.Kapacita MŠ je 50 dětí, rozdělených do dvou smíšených tříd.: „Berušky“ a „Sluníčka“. V současné době postupně probíhají úpravy a vybavení školy novým zařízením a dětským nábytkem, vyhovujícím potřebám dětí a školy. Součástí školy je zahrada,kterou je třeba vybavit herními prvky pro hry dětí. Cílem našeho ŠVP je radostné soužití dětí ve skupině,rozvíjení individuálních schopností a potřeb dětí,osobnosti dítěte.Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu,podporujeme a rozvíjíme samostatnost dítěte.

Tyršova 310/2, 419 01 Duchcov

www.mstyrsova.estranky.cz