Mš Na Korábě

Virtuální galerie: Opičky

Virtuální galerie: Lvíčata

Virtuální galerie: Hrošíci

Můžete nás najít v Praze 8 - Libni v těsné blízkosti základní školy. Součástí MŠ Na Korábě je MŠ Lidnerova na adrese Lidnerova 1, Praha 8 Libeň.Vašim dětem nabízíme rodinné prostředí, klidnou a laskovou péči. Naším cílem je rozvíjet dětské schopnosti s hlubším individuálním přístupem ke každému dítěti v úzké spolupráci s rodinou. Našim úkolem je vést děti ke zdravému, krásnému a čistému způsobu života, vzájemné ohleduplnosti, ochotně pomáhat si, chránit zdraví, přírodu a životní prostředí v návaznosti na rodinnou výchovu, kterému odpovíkliknutím náhled zvětšítedá i složení tříd - smíšené třídy. Neopomíjíme ani přípravu na vstup do základní školy. Metodické vedení se provádí formou skupinové práce během celého dne, vždy tak, aby se učitelka mohla věnovat dětem podle jejich individuálních potřeb. Pracujeme podle nového závazného dokumentu pro mateřské školy - "Rámcového programu pro předškolní vzdělávání". Máme zpracován vlastní vzdělávací program. Snažíme se klást důraz na prožitkové učení dětí. MŠ na Korábě má krásnou zahradu parkového typu s dřevěným vybavením. Na tu jsme právem hrdi, protože je jediná svého druhu v naší lokalitě. Děti se mohou vydovádět v tělocvičně a rozvíjet svůj talent v různých kroužcích. Mateřské školy prošly rozsáhlou rekonstrukcí tříd a sociálního zařízení (foto interiéru školky po rekonstrukci MŠ Koráb a MŠ Lidnerova). MŠ je zařazena do programu KIDSMART. Jedná se o projekt MŠMT a firmy IBM. Dvě třídy jsou vybaveny dětskými počítačovými pracovišti a programy vhodnými pro předškolní věk. Děti pracují s počítačem pod vedením vyškolených učitelek MŠ.

Na Korábě 2/350, Praha 8, Libeň

www.msnakorabe.cz