Mš Jaselská, Teplice

Mateřská škola - v Jaselské ul. má kapacitu 75 dětí , rozdělených do3 tříd - dle věku dítěte. Je umístěna v blízkosti nemocnice ,ZŠ Buzulucké ,AGC  v Řetenicích , v klidné lokalitě s velkou zahradou . Nedaleko je stanice MHD , při Duchcovské ul. Provoz školy je od 6 - 16.30 , škola je zaměřena na ekologickou výchovu, zdravý životní styl, každoročně společně s Unií rodičů jsou pořádány pobyty u moře , dětské rekreace v Čechách , nabízíme zdravé dýchání - veselé pískání na zob.sopránovou flétnu, plavecký výcvik pro nejstarší děti, fotografování , pořádáme  výlety , karnevaly, besídky pro rodiče, aktivity na školní zahradě -  společně s rodiči dětí.

Virtuální galerie: Třída a herna Koníčci

Virtuální galerie: Třída Housenky