Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení hlavní nabídky.

Virtuální školy.czVyhledávání textu:

 


Vyhledávání podle kraje:

Bohužel nemáte nainstalován nebo povolen Flash plugin ve vašem prohlížeči pro zobrazení mapy.


Vyhledávání podle typu:


Čtěte také:Mateřská škola Bratří Čapků, Žatec

Mateřská škola je šestitřídní. Třídy jsou rozmístěny do čtyř dvoupodlažních budov propojených spojovací chodbou a hospodářskou částí. Jednotlivé budovy školy jsou rozlišeny barevnými střechami (modrá, zelená, hnědá, červená), které usnadňují orientaci. Stejně tak i třídy mají svou dominantní barvu a symbol.

Virtuální galerie: Tělocvična


Virtuální galerie: Žabičky


Virtuální galerie: Včeličky


Virtuální galerie: Sluníčka


Virtuální galerie: Motýlci


Virtuální galerie: Fialky


Virtuální galerie: Srdíčka


Mateřská škola je šestitřídní. Třídy jsou rozmístěny do čtyř dvoupodlažních budov propojených spojovací chodbou a hospodářskou částí. Jednotlivé budovy školy jsou rozlišeny barevnými střechami (modrá, zelená, hnědá, červená), které usnadňují orientaci. Stejně tak i třídy mají svou dominantní barvu a symbol. Všech šest tříd je věkově heterogenního typu (věkově smíšené děti 3- 7 leté). Součástí školy je vybavená tělocvična, bazén a rehabilitační míčkový bazén. Děti mohou využívat vnitřní pískoviště umístěné ve vestibulu zadního pavilonu a samostatnou keramickou dílnu s pecí. Škola je obklopena rozlehlou zahradou s travnatými plochami, vzrostlými jehličnatými stromy a keři. Součástí zahrady jsou asfaltové plochy, krytá pískoviště a tři herní sestavy - průlezky z akátového dřeva. Celý komplex je situován uprostřed sídliště. Hlavní cíle naší školy jsou: snižovat nemocnost dětí, maximálně podporovat individuální rozvojové možnosti dětí, jejich samostatnost a vytvářet dobré předpoklady pro další vzdělávání. Spolupracujeme s odborníky (pediatr,logoped, psycholog). Ve všech třídách se věnujeme dechové rehabilitaci, hře na flétny, pravidelnému cvičení. Od roku 1991 se datuje naše spolupráce s ALERGO KLUBEM Praha.

Adresa:

Mateřská škola Bratří Čapků 2775, Žatec 438 01

Web školy:

www.msalergo.cz

Email:

ms.alergo@razdva.cz

© 2008 Virtuální Školy.cz, všechna práva vyhrazena                 Úvodní strana |  Ceník |  Naše služby |  O společnosti |  Kontakt |  Akce