Mateřská škola Karla Štěcha České Budějovice

Virtuální galerie: 1 třída

Virtuální galerie: Exterier 3

Virtuální galerie: Koupelna

V rodném listě naší mateřské školy stojí v rubrice datum narození rok 1990. Z původního spojeného zařízení MŠ a jeslí jsou dnes v provozu 2 oddělení jeslí a 10 tříd mateřské školy, které denně ožívá hlásky 248 dětí. Ty nacházejí zábavu, poučení i odpočinek v prostorných a světlých třídách, k dispozici mají 5 letních umýváren, vlastní šatny, ložnice, kuchyňky a sociální zařízení, v přízemí nechybí ani prostorné terasy. O mlsné dětské jazýčky se stará školní jídelna, která připravuje stravu podle zásad správné výživy. Pavilony školy jsou umístěny uprostřed rozlehlé zahrady s pískovišti a pergolami. A když se zdá i tato zahrada malá, snadná pomoc. Děti se vydají se svými učitelkami do blízkého lesa či k rybníkům na malý či větší výlet.

K. Štěcha 5, České Budějovice 37005

www.mskstecha.webnode.cz