Mš Hrdlív

Virtuální galerie: Zahrada

Virtuální galerie: ms_hrdliv

Virtuální prohlídka třídy

Školka je postavena jako rodinný přízemní dům. Je umístěna na konci obce v dohledu lesů a polí, stranou od dopravní tepny, která protíná obec a spojuje ji s městy Kladnem a Slaným. Dopravní obslužnost díky pravidelné lince MHD číslo 9 činí tuto lokalitu v poslední době snadno dostupnou nejen z Kladna, ale zejména ze Slaného. Stačí pár minut jízdy a jste u nás. A Vaše děti prožijí den v přírodě, v klidu a v bezpečí... Jedná se o rodinný typ školky, kde nejsou žádné pavilony či velké studené chodby. Všechny aktivity se odehrávají v jediném avšak logicky rozčleněném prostoru. Děti nemusí nikam přecházet, třída se volně prolíná se školní jídelnou či učebnou zároveň. Děti znají všechny zaměstnance osobně – paní kuchařku, paní školnici a vše je řešeno společně v klidné podnětné a rodinné atmosféře. Ke školce patří velká oplocená zahrada s řadou prolézaček, houpaček, čistým pískovištěm, skluzavkou či dřevěným domečkem.

Hrdlív 125, 273 06 Libušín, okres Kladno

ms.hrdliv.cz